Cristiano Ronaldo nuk po kalon një formë të mirë, por kjo nuk e ka ndalur portugezin që të jetë në qendër të vëmendjes të shumë vajzave të bukura të pasarelës.

Tanya Mityushina është e apasionuar pas Cristiano Ronaldos dhe dëshiron që një ditë ta takojë portugezin, pavarësisht se e di se ai është i fejuar me Georgina Rodriguez.

Është ruse dhe shumëkush e ka cilësuar si kopjen më të re të Irina Shayk. Një krahasim jo i ekzagjeruar, duke qenë se Tanya Mityushina është e apasionuar pas Cristiano Ronaldos.

Pikërisht për yllin portugez, ish-bashkëshort të Irinës, ajo duket se ka një mesazh.

"Cristiano është mashkulli perfekt. Por nuk ndalet me kaq. Do të doja që të takohesha me të, edhe pse e di që ka një të fejuar-"- thotë ajo për “TMZ”-në.

Bukuroshja ruse, Tanya Mityushia


/Ora News.tv/