Mozzik dhe Loredana kanë sjellë duetin e tyre të parë dhe titullohet “Bonnie and Clyde”.

Një projekt muzikor gjysmë shqip dhe gjysmë gjermanisht. Cifti e ka sjellë projektin vetëm pak javë pasi u konfirmuar shtatzënia e Loredanës.

Barku i saj i rrumbullakosur duket në disa skena të klipit. Loredana hyri në muzikë me projektin “Sonnenbrille” në gjuhën gjermane dhe ky është projekti i saj i dytë.

Cifti ka disa kohë që jeton dhe prodhon muzikë nga Zvicra, vendi ku është rritur Loredana.

/Ora News.tv/