Ata janë ndër çiftet më të pëlqyer në Shqipëri. Bes Kallaku kujdeset shumë për të dashurës e zemrës, njëkohësisht nënë e vajzës së tij.

Ai e ka suprizuar Xhensila Myrtezajn me një dhuratë tepër të shtrenjtë. Besi ka zgjedhur diçka nga firma e famshme "Channel".

Këngëtarja ka publikuar vetëm cantën pa treguar dhuratën në profilin e saj, të shoqëruar me shkrimin: "Dashuria e jetës sime më surprizoi".

Të dy kanë plot një vit të martuar dhe kanë disa muaj që gëzojnë vajzën e vogël Ajka.

/Ora News.tv/