Aktorja e famshme Bella Thorne iu bashkua shumicës së yjeve të Hollywood gjatë fundjavës në Coachella.

Dhe mbrëmjen e së dielës 20-vjeçarja si gjithmonë guxoi shumë me veshjen e saj.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan tërësisht transparent dhe të brendshmet e saj ishin komplet të dukshme.

Bella vuri në pas pasuritë e saj e veshur me të brendshme të bardha.

Aktorja shoqërohej nga i dashuri i saj Mod Sun.

/Ora News.tv/