Bella Thorne është ndarë nga i dashuri i saj Mod Sun pas dy vjetësh së bashku.

Aktorja njoftoi lajmin në një postim në mediat sociale pasi kaloi fundjavën me reperin në Coachella

Të dy morën pjesë në festivalin muzikor të shtunën, por të hënën 21-vjeçarja bëri zyrtare ndarjen.

Mod Sun tha për Daily Mail se ishte ai që mori vendimin për ti dhënë fund lidhjes duke shtuar se nuk ka pasur më parë asnjë mosmarrëveshje me Bellën që do e çonte drejt ndarjes.

Ndërsa nuk përjashtoi mundësinë e pajtimit kur u pyet nëse gjërat mes tyre mund të rregulloheshin: "Nuk mund ta dimë të ardhmen."

Duke njoftuar ndarjen, aktorja publikoi një foto me Mod Sun dhe shkroi: "Unë gjithmonë do të dua. Të gjitha gjërat e mira kanë një fund."

Aktorja dhe reperi  ishin në një lidhje që nga viti 2017.


/Ora News.tv/