Bella Hadid pushtoi pasarelat nga Neë York në Milano. Dhe supermodelja dukej mahnitëse ndërsa po largohej nga hoteli i saj në Paris mbrëmjen e së martës,.

Mbretëresha e pasarelave mbante veshur një fustan të zi transparent që i vinte në pah trupin e saj perfekt, shoqëruar me një çantë leopardi.

Jo vetëm në pasarelë por edhe në jetën e përditshme Bella di të ndjekë trendin e veshjeve dhe të shkëlqejë.

/Ora News.tv/