Gazetari Bejdo Malo i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, u përplas me regjisorin Laert Vasili.

Pjesë nga debati: 

Vasili: Duhet me doemos që studentët të shkëputen nga ndikimet partiake, nga ata që kërkojnë realisht ndryshimin e kushteve dhe jo ndryshimin e pushteteve.

Ata student duhet të jenë të mbrojtur nga çdo lloj akti vandalist. Më kujton '97-n ku të gjithë ishin kundër të gjithëve.

Malo: Lëre të flasin, po ky është shumë i helmatisur dhe thotë gjëra bajate. Më dhimbsesh. Edhe një njeri me ilaçe nuk flet dot kështu.

Vasili: Nënës time do t'i them që kam një njeri që i dhimbsem.


/Ora News.tv/