Gazetari Bejdo Malo i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, u përplas me regjisorin Laert Vasili.

Pjesë nga debati: 

Qori: Edi Rama nuk e çan kokën fare, fare nga protesta e PD dhe LSI-së. E çan vetëm nga ajo lloj proteste.

Malo: Do bësh një parti, do të futesh në zgjedhje dhe pastaj do aneksohesh si deputet. Do futesh në zgjedhje dhe do marrësh 0.05 për qind dhe më pas do të të bëjë Edi Rama deputet si bëri Veliajn.

Qori: Unë jam pedagog dhe do të jem. Nuk kam qenë ndonjëherë servil partie, gazetar partie.


/Ora News.tv/