Surprise! Emily Ratajkowski zyrtarisht është një grua e martuar.

Emily ka befasur të gjithë fansat e saj pasi është martuar me të dashurin e saj Sebastian Bear-McClard të shtunën në mënyrë të papritur.

Modelja dhe aktorja e famshme ka njoftuar lajmin emocionues në Instragram pasi i dha fund beqarisë duke u martuar  me aktorin e producentin që u lidh vetëm pak javë më parë.

"U martova sot,"-shkruajti 26 vjeçarja ndërsa postoi një set fotografish nga ceremonia martesore.

Vetëm pak kohë më parë Emily u nda nga ish i dashuri Jeff Magid.Tags