David Guetta ka sjellë projektin e ri muzikor në duet me këngëtaren shqiptare Bebe Rexha dhe artistin J Balvin.

Një këngë ritmike që titullohet “Say my name” që i dedikohet dashurisë që shprehet me zë të lartë.

Projekti është publikuar vetëm me tekst dhe audio, ndërkohë që kanë filluar xhirimet për klipin.

Në këngën “Say My Name” ishte planifikuar që të këndonte këngëtarja e famshme Demi Lovato por për shkak të problemeve personale është tërhequr nga kënga.

/Ora News.tv/