Tre këngëtaret shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, Rita Ora dhe Dua Lipa janë shafqur me të njëjtin stil flokësh.

Bukuroshet kanë prerë të treja flokët e shkurtra dhe janë bërë bjonde.

Bebe gjithmonë ka pasur këtë stil flokësh. Ndërsa Dua dhe Rita ndryshuan look për  videklipin e këngëve të reja që publikuan.

Dua erdhi tërësisht ndryshe me 'Electricity' dhe Rita me 'Let You Love Me'.

Pamjet e tre këngëtareve shqiptare janë pritur mirë nga fansat.


/Ora News.tv/