Autori i masakrës në Vlorë Ridvan Zykaj është ende në arrati pas masakrës së ndodhur pasditen e sotme në fshatin Resulaj, ku ai qëlloi në drejtim të tre familjeve, të gjithë pjesëtarë të fisit të tij.

Forcat RENEA, FNSH dhe Delta Forcë po krehin të tërë zonën për arrestimin e tij por kjo e fundit është e vështirë pasi 24 vjeçari njeh mirë zonën.

Ndërkohë qytetarë të shumtë kanë komentuar në një foto profile që ai kishte postuar në facebook më 6 gusht dhe surpriza.

24 vjeçari ka komentuar duke i ofenduar : Çmë keni çarë  ..

Komenti eshte bere pikerisht pas ores 23:30 te mbremjes se sotme. 

Por 24 vjeçari nuk ka mjaftuar vetem me nje pergjigje ka reaguar dhe disa here po gjate kesaj kohe.


Lexoni cdo informacion lidhur me vrasjen qe tronditi vendin
/Ora News.tv/