Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të të dashura dhe më të komentuara për publikun shqiptar.

Ajo është gjithashtu mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan momente nga jeta e saj me fansat.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto e veshur me të zeza që është pëlqyer shumë.

Këngëtarja ka pozuar në rrugë e veshur me kostum të zi me xhaketë të zbërthyer duke vënë në pah reçipetat.

Komentet kanë qenë të shumta.

Ka pasur fansa që i kanë thënë këngëtares se nëse do të mbyllte një nga kopsat më lart do të ngjante më bukur. Por nuk ka munguar sa reagimi i Angela Persiterit që iu është përgjigjur: "S'ka kopsa më lart. Gjithsesi mua më pëlqen dhe nuk është aspak vulgare për foto."


/Ora News.tv/