Miriam Cani do të publikojë sonte projektin e saj më të fundit muzikor ‘Metor’.

Këngëtari dhe bashkëshorti i saj Alban Skënderaj i ka bërë një dedikm mjaft emocionues e të veçantë për të treguar mbështetjen ndaj saj.

Në një postim në Instgram, ai ka postuar një foto nga videokilipi ku Miriam duket si ëngjëll me mbishkrimin: “Nuk thoja kot që je një Engjëll”.

/Ora News.tv/