Një tjetër emër i rëndësishëm i futbollit shqiptar ka shprehur hapur mbështetjen për presidentin aktual të FSHF, Armando Duka.

Trajneri i kombëtares shqiptare të 21 vjeçarëve Alban Bushi përmes rrjetin social "Facebook" ka shprehur mbështetjen për Dukën ku ka shkruar:

"Unë nuk uroj asgjë, por uroj më të mirën për ty dhe futbollin! Faleminderit për çka ke bërë dhe ç'do të bë[email protected]_duka"

/Ora News.tv/