Pavarësisht se vitet ikin Liv Tyler nuk njeh moshë. 

Aktorja 40-vjeçare ka pozuar për fushatën e saj të të brendshmeve për femra Triumph Essence dhe trupi i saj duket mahnitës.

Tyler, e cila solli në jetë fëmijën e saj të tretë pothuajse një vit më parë, dukej tepër joshëse dhe seksi e veshur me të brendshme ngjyrë të kuqe shoqëruar me mantel mëndafshi.

Tepër elegante dhe fëmërore, format e aktores janë për të pasur zili.

/Oranews.tv/

/Ora News.tv/