Aktori i humorit Bes Kallaku ka suprizuar të gjithë fansat.

Me anë të një video në Instagram, Besi ka lajmëruar se është bërë pjesë e një filmi amerikan.

"The Brave" titullohet filmi që do të jetë shumë shpejt në kinema.

Besi do të interpretojë përkrah aktorit me famë botërore Armand Assante.

Bes Kallakun e kemi parë si aktor humori, këngëtar, moderator por tani do e shohim dhe në arenën ndërkombëtare.#TheBrave. Se shpejti ne kinema.

A post shared by  bes kallaku (@bes_kallaku) on/Ora News.tv/