Tre persona mbetën të lënduar në një aksident rrugor në aksin Elbasan-Librazhd.  

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës 9-vjeçare të fshatit Mengel.

Raportohet  se në aksident janë përfshirë dy makina, një Benz dhe një Ford.

Të plagosurit janë transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

/Ora News.tv/