Adriana Lima është një nga modelet për të kërkuara në botë. 

Supermodelja njihet për format e saj trupore perfekte dhe sharmin e saj në pasarela. 36-vjeçarja mori pjesë në shfaqën e modës më të madhe, atë të Victoria Secret në Shangai.

Edhe pse nënë e dy vajzave, ylli i pasarelave trupi i saj është perfekt.

Brazilianja njihet për bukurinë e saj dhe nuk ngurron të publikojë foto pa make up në rrjetet e saj sociale

Ja si duket ajo


/Ora News.tv/