Një grup i vajzave me emrin Saranda janë mbledhur dhe po i bëjnë shoqëri njëra-tjetrës, teksa shijojnë pijet e tyre në një kafene.

Ka ndodhur rrallë herë që të jenë ulur 16 emra në një tavolinë. Por, në mesin e tyre  po qëndron edhe deputetja e Vetëvendosjes, Saranda Bogujevci, shkruan Indeksonline.


/Ora News.tv/