Reperët e njohur shqiptarë, Capital T dhe Mc Kresha janë bashkuar për të sjellë projektin e parë muzikor për sezonin e dimrit të këtij viti.

Dyshja ka ardhur këngën ‘Numra’ që i përket zhanerit hip hop, dedikuar parave dhe jetës së rrugës. Capital T shfaqet i veshur si sheik, ku tenton që të fitojë sa më shumë para.

Ky do jetë suksesi i rradhës për reperët nga Kosova, këngët e të cilëve bëhen gjithnjë hite. Së fundmi, Capital T ka sjellë edhe albumin e tij ‘Ëinter is here’ që mori pëlqimin e gjithë ndjekësve.

Mc Kresha vijon me projektet e shumta muzikore, ndërsa pritet që shumë shpejt të vijë me një solo.

/Ora News.tv/